Міжнародна академічна мобільність студентів

Європейський Університет, м.Тбілісі, Грузія 

Олександра Янчук – наша студентка освітньої програми «Міжнародна логістика та митна справа» знаходилась в Європейському Університеті, м.Тбілісі, Грузія за програмою академічної мобільності.

На прес-конференції в Європейському Університеті Олександра розповіла через що доводиться проходити народу України і як тяжко люди боряться за свою свободу.

«Сила та героїзм українців вражає весь світ і я впевнена, що ми переможемо» – сказала Олександра.

Також вона подякувала народу Грузії, який будь-якими силами допомагає нам.

Олександра звернулась до російської молоді, щоб вони не підтримували політичний режим в росії та боролися за свою свободу так, як це робимо ми.
Також, закликала допомагати Україні. Це саме те, що нам зараз потрібно.


Програма обміну Erasmus+ з Полонійною академією в Ченстохові (Польща) 

Cтудентка освітньої програми “Міжнародні економічні відносини” Ірина Оленіч проходила навчання за програмою обміну Erasmus+ між Хмельницьким національним університетом та Полонійною академією в Ченстохові (Польща) з проходженням практики у міжнародній благодійній організації ESN ASE FOGGIA (Італія)

Разом з численною командою ESN провели колосальну роботу для урізноманітнення вільного часу студентів Erasmus+. Організація ESN працює над створенням більш мобільного та гнучкого середовища освіти, підтримуючи та розвиваючи обмін студентами з різних рівнів і забезпечуючи міжкультурний досвід.

Вузи з якими співпрацює Хмельницький національний університет є учасниками програми «ERESMUS+», яка надає можливість студентам впродовж мінімум одного семестру навчатися в одному з європейських вишів-партнерів, а також забезпечує проходження практики в країнах Євросоюзу.

Це допомагає поглибити свої знання та удосконалити мовні навички.